Najbliższe spotkanie!

    Poniedziałek, godzina 20:00, harcówka przy ul. Jana Pawła II 26 (w piwnicy DS2)

Członkowie

Rada Kręgu

Jola

Jola Bączkiewicz

funkcja: przewodnicząca HKA „SKIPP”
o niej: Przedstawicielka żeńskiej części Politechniki, a dokładnie budownictwa. Pochodzi z Wrześni. Fanka jazzu, szuka saksofonu sopranowego, jeżeli ktoś ma to z chęcią się nim zaopiekuje. Uwielbia jeździć na łyżwach i rolkach.

Krzysztof „Krzyniu” Skarupa

funkcja: członek Kapituły Kręgu
o nim: Studiuje techniczne zastosowania internetu na UAM w Poznaniu. Drużynowy 60 Poznańskiej Drużyny Harcerskiej, członek referatu harcerskiego Chorągwi Wielkopolskiej. W HKA SKIPP od 2008 roku.

Iza

Izabela Achmatow

funkcja: kwatermistrz Kręgu
o niej: Studentka II roku informatyki i ekonometrii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Pierwotnie działająca w Hufcu „Rodło” w Olsztynie w 103 ODHiHS „Salmatis”. Ostatnio bardzo zainteresowana amerykanistyką, a od dłuższego już czasu kulturą Chin. W przerwach między jednymi a drugimi zajęciami czytająca szeroko pojętą literaturę piękną i nie tylko lub rysująca coś na skrawkach papieru, w międzyczasie słuchająca różnorodnej muzyki. Zakręcona na punkcie bajek Disneya.

Domi

Dominika Kaszubowska

funkcja: przewodnicząca Kapituły Kręgu
o niej: W ZHP dowodzi gromadką niesfornych wędrowników;> Nie-ZetHaPowsko – studiuje Architekturę na PP na wydziale „Dlugo, długo nic, potem czarna dziura i na końcu mój wydzial na Nieszawskiej”:D Późną nocą, kiedy wszystkie grzeczne dziewczynki dawno już smacznie sobie śpią otwiera domową produkcję kolczyków, bo przecież nie może zalożyć dwa razy tych samych oraz z uporem maniaka ogląda filmy z Jamesem Deanem i połyka książki wcale-nie-akademickie:D

Członkowie

Taiffun

Wojciech „Taiffun” Chrzan

o nim: Taiffun, jaki jest każdy widzi, czym się para każdy znajdzie. Gdzie biega zobaczyć już trudniej bo włazi w różne lokacje, czasem sprzyjające schowaniu się a do tego często zmienia miejsce pobytu. Student kognitywistyki oraz filozofii specjalności komunikacji społecznej. Entuzjasta geocachingu.

Kubala

Jakub „Kubala” Syroka

o nim: Drużynowy 23. Barlineckiej Drużyny Harcerskiej „Leśni”, Hufiec ZHP Myślibórz.
Leśny rowerzysta, miłośnik twórczości Stanisława Lema (nieprzypadkowo zwany czasem pilotem Pirksem) i J.R.R. Tolkiena. Obecnie zajmuje się zabawą kolejką elektryczną (w standardzie DCC) w ramach pracy inżynierskiej. Pernormista z przekonania. Motto: „bez przesady…”

Marceli

Marceli Ratajczak

o nim: Pochodzi z krainy mlekiem i dżemami płynącej. Studiuje już tak długo i wiele że sam nie wie na którym roku jest :P . Cechy szczególne brak płuca , wieczny uśmiech , entuzjazm , wie że racji nie ma ale musi ją mieć ha :) . Lubi motywować, denerwować , spiskować no i czytać wszystko co popadnie.

Błasiak

Agnieszka Błasiak

o niej: Studiuje leśnictwo i geografię.
W SKIPPie zajmuje się robieniem bałaganu i sprzątaniem, a prywatnie nie rozumie braku szacunku dla drugiego człowieka i fizyki.

Paula Ludwiczak

o niej: no właśnie, Paula, gdzie Twój opis? :P

Kasia

Katarzyna Tymek

o niej: Studiuje Turystykę i Rekreację oraz Germanistykę. W przerwach pomiędzy nauką i nauczaniem innych lubi jeść ciastka i bić każdego, kto jej to wypomina.

Arnvald

Grzegorz „Arnvald” Witek

o nim: Jak większość informatyków uzależniony od Internetu. Jakiś czas temu omyłkowo wykreślony z ZHP, do dziś niepewny swojego statusu w ewidencji. Poza SKIPP-em działa w Ruchu Programowo – Metodycznym „Akademicy” oraz Wydziale Nowych Technologii. Entuzjasta Formuły 1. Pragmatyk i racjonalista.