Najbliższe spotkanie!

    Poniedziałek, godzina 20:00, harcówka przy ul. Jana Pawła II 26 (w piwnicy DS2)

Zbiórka przedskipperowa

Wystarczyło tylko zejść do piwnicy Domu Studenckiego nr 2, by poczuć zapach SPISKU. Jeszcze się zbiórka nie zaczęła, a już dochodziły z harcówki podniesione głosy, odbywały się ożywione dyskusje, z rąk do rąk krążyły jakieś dokumenty. W dodatku pojawili się dawno niewidziani skippole – Rodzyna, Karolina O., Wiewióra z Kocurem… od razu widać, że zbiórka jest szczególna!

Zaczęliśmy od spraw informacyjno-organizacyjnych – że SKPPER jest dopięty niemal na ostatni guzik, że mało zgłoszeń, że impreza wyjdzie rewelacyjnie… A potem małe kalambury i przedstawianie swoich postaci przez skippoli – w końcu musimy nawzajem znać swoje skipperowe alter-ego. Podsumowując, stwierdzamy raz jeszcze, że SKKIPPER będzie fantastyczny i zmieniamy temat. W końcu niedługo zlot akademików! Marceli pokazuje zdjęcia z wizji lokalnej w Perkozie, rozmawiamy o zajęciach, niektórzy decydują się poprowadzić wybrane zajęcia. I tyle.

Może zbiórka nie była obfitowała w ciekawe formy pracy, ale i tak bawiliśmy się dobrze. Poza tym była potrzebna – SKIPPER już w tym tygodniu!

Kasia Tymek